Orvosi alkalmasság KRESZ


Majordomus # 2023.01.09. 20:55

Ez még nem a szellemi képességek leépülése...

Vadsuhanc # 2023.01.09. 16:01

Viszont a topic címe " Orvosi alkalmassági vizsgálat KRESZ "

Szomorú örökös # 2023.01.09. 14:55

nanemaaa

A jogosítványhoz szükséges orvosi vizsgálatnak nem tárgya a szellemi képességek vizsgálata.

Szerintem a kérdésben szó nem volt jogosítványhoz köthető orvosi vizsgálatról.

Péterkirály # 2023.01.09. 12:15

Ha itt most a jogosítvány megszerzéséről van szó, én úgy tudom, hogy az 5. sikertelen vizsga után küldenek el pszichológushoz, és ha ő azt mondja, hogy nincs gond, akkor jöhet a 6. vizsga előkészítése majd maga a vizsga. Aztán ha az se sikerül, akkor a többi vizsga. De az 5. sikertelen vizsga után kell orvosi szakvélyemén, hogy pszichológialilag alkalmas-e az ember arra, hogy vezethessen.

nanemaaa # 2023.01.09. 09:43

A jogosítványhoz szükséges orvosi vizsgálatnak nem tárgya a szellemi képességek vizsgálata. Megjegyzem, hogy a háziorvosnak nem is kell, hogy pszichiátriai szakorvosi képesítéssel rendelkezzen. Szóval a hír úgy hülyeség, ahogy van.
Egyébként hatósági eljárás keretében határozattal elrendelhetné a szakorvosi vizsgálatodat, ha ez a valódi kérdés.

böhönye # 2022.12.29. 15:21

Mikor kérhet a rendőrség a háziorvosomtól orvosi vizsgálatot a szellemi képességeimmel kapcsolatban.Tudtok erre valamilyen szabályt? Egyébként bosszúállásról van szó, a feljelentő neve titkos az orvos szerint.

(az ügyészség utasította a rendőrséget valamennyi rendbírság visszavonására azzal, hogy tanukénti kihallgatásom alkalmával nem hallgattam el semmit)