Hozzászólás gyakorisága


Butyka # 2007.03.14. 10:25

KBS!

Süllyedt!

Kovács_Béla_Sándor # 2007.03.13. 18:37

Jaja. A gugli az ember legjobb barátja. Ez az első találat:
www.ugyved.net/index.php?…

Talált?

Cola # 2007.03.13. 18:05

Butyka, látható a mail-cím, amiből a névre is lehet következtetni... a vélelmezett név - vagy névlehetőségek - alapján jogásznapló, telefonkönyv, ügyvédi kamara... és már mehet is a telefon...

Butyka # 2007.03.13. 18:02

Szerintem is lehet találni megfelelő válaszokat. Én azonban egyre nem találok. A minap az irodámban a vezetékes telefonon hívott fel xy, hogy tudja a jogi fórumban szoktam írni, és próbált meg telefonon tanácsot kérni. Amit nem értek, hogy honnan tudta a telefonszámomat, és azt, hogy ki vagyok. Ha e-mailon írt volna akkor semmi gond , de a vezetékes irodai számon?
Ha valakinek van ötlete, hallgatom!

Dr.Attika # 2007.03.08. 20:15

Ez így nem igaz Dr. Tomi. Sokan kaptak ezen fórumban kérdéseikre érdemi választ. Legalábbis előzetes tájékozódásra elegendőt. Szinte mindíg elhangzik az, hogy- szabadon fogalmazva " Az Ön által leírtak alapján ez és ez lehet a jogi megoldás, de a konkrét esetre vonatkozóan csak konkrét tények ismeretében lehet felelősséggel tanácsot adni."

Kovács_Béla_Sándor # 2007.03.08. 15:27

Ksstomi nem olvas egyáltalán. Csak ír.

the big cat # 2007.03.08. 11:38

Lehet, hogy nem ugyanazt a fórumot olvassuk?

ksstomi # 2007.03.08. 05:14

hozzászólás törölve

Dr.Attika # 2007.03.07. 21:38

Tisztelt Kollégák!
Dr. Bonyhádi Zsolt (Law1) kollégánk a fórumhoz túl gyakran hozzászólókat ( mint engem) ráérő, kevés munkával bíró és ügyfél vadászónak minősítette. Javaslom, hogy aki nem akar e színben feltünni, az hozzászólásait 3-4 naponta és akkor is úgy tegye meg, hogy a rá nem érő ember látszatát keltse.

Tisztelt Kérdezők!
A fentiek figyelembe vétele miatt csak olyan választ fogadjanak el, amelyik 3-4 nap elteltével és nagyon szűkszavúan érkezik.
Dr. Béres-Deák Attila