Segitsetek-baleseti ugy


kőkorszaki # 2004.12.10. 14:50

Meguszni csak tanúkkal lehet. Fel kell kutatni tanukat hátha voltak.
Persze az ügyésznek is jól kell bizonyitani, de Õ hozott anyagból dolgozik./rendőrség/
Nekem egy koccanásos ügyem már 4 éve tart.
Sérülés nem volt. Ott is nagyot alakitottak a rendőrök

ildikó31 # 2004.12.09. 10:40

Ha nem az öcséd vezetett semmiképp ne ismerje el! Keress másik, megbízható ügyvédet!


ildiko31

judi10956 # 2004.08.27. 17:13

Tavaly Husvet vasarnapjan az Ocsem( G. )egyik "haverja" (A. ) megallt a hazunk elott az autojaval, hogy menjenek le a falu masik vegben levo kocsmaba. A Vezeto mar jocskan ittas volt, de az Ocsem beult melle. Az uton van egy nagy kanyar es itt belementek egy szembejovo autoba, amelyben egy idosebb hazaspar utazott. Mire a rendorok es a mentok kiertek A. kirepult a szelvedon, G. a sajat laban szallt ki az autobol. A masik autoban utazo hazaspart a varosban levo korhazba szallitottak, A. is korhazban volt egy jo ideig, G.-csak megfigyelesre vittek be egy ejszakara. A. azt allitja, hogy az Ocsem vezetett, O (A.) kulonben sem emlekszik semmire. Jo kapcsolatai es penze leven a rendorsegen jo par embert lefizetett, az autobol amiben ultek nem vettek ver- es egyeb mintakat...Az Ocsem elso ugyvedje levolt fietve A. altal, de most mar ugy tunik a masodik is levan...A ket orvos szakertoi vizsgalat -szamitogepbe betaplalt adatok szerint- az hozta ki, hogy az Ocsem, G. vezetett. Szept. elejen lesz a birosagi targyalas, teljesen tanacstalan vagyok, nem tudom kihez lehetne fordulni segitsegert. Az Ocsem mostani ugyvedje mar azt mondja, hamarabb meguszna az egeszet, ha magara vallana az ugyet...Ha valakinek van valami otlete kerem segitsen! Kihez lehet itt fodulni Igazsagert? Meg lehet engedni, hogy egy 21 eves fiatalember nyakaba varrjanak egy balesetet, amit valaki mas okozott ittasan? Segitsegeteket elore is koszonom, elnezest, de nincs ekezet a gepemen. Tisztelettel Judit D.K.