Hibásan jelenik meg


websas # 2010.08.20. 07:19

A működés egyre érdekesebb.

A beidézett szöveg után kéretlenül megjelenik egy web cím, ha a leütött karakter rögtön megjelenik az üdítő kivétenek számit.
Nem világos, hogy ami eddíg relatív jól működött azt miért kelett külön ráfordítással elrontani?
Úgytűnik mintha "GYŐZIKÉT" bízták volna meg az informatikai munkával.

websas

kaméleon # 2010.03.28. 17:34

Kedves Szakemberek,
bár a kijelölés rendben látszik, sem az idézet, sem a vastagítás funkció nem működik.

Szilágyi Károly # 2007.10.19. 07:50

Elnézést kérünk a hibásan megjelenő karakterek miatt. A probléma elvileg megoldódott, a hibás hozzászólásokat rövidesen javítjuk.

A technikai módosításra egyébként az Ügyvédi Szaknévsor új fordításai miatt került sor (az eddigi angol és német mellett francia, lengyel és román nyelven is elérhető a szolgáltatás).

lewho # 2007.10.18. 09:38

Kérem, a hiba elhárult! Legalábbis nálam...

lewho # 2007.10.18. 09:38

Nomégilyet, kezd alakulni a dolog, pl. a bal menüsor már ékezetes!

gitron # 2007.10.18. 08:32

Mindenkinél így jelenik meg.

Kovács_Béla_Sándor # 2007.10.18. 08:25

Semmit. Nem a te hib?d. A motorban lesz valami. Szvsz mindenki ugyan?gy l?tja. Illetve nem l?tja.

lewho # 2007.10.18. 08:21

HELP! Az Ördögbe!

Töröltem a cookie-kat, meg a temp. fájlokat, és az ékezetes karakterek mindenféle rejtélyes hieroglifává alakultak át!

Mit tegyek, mit töltsek le?

a v?laszt ?kezet n?lk?l k?rem, k?szi:)

Anna1 # 2007.10.18. 05:05

csatlakozom Balázs jelzéséhez!
és még annyit, hogy a fórumra írt hozzászólásomat nem jelenítette meg
Anna

balageboy # 2007.10.18. 04:23

Tisztelt szerkesztők !

Nem tudom az én gépem bolondult meg vagy önöknél van valami gond, ugyanis csupa össze-vissza karaktert ír mindenhova, ahol még tegnap este is teljesen normálisan szerepelt minden beírás. Nem értem a dolgot, és az egy dolog hogy zavaró nagyon, de néhol kimondottan olvashatatlan.
Balázs

JuKids # 2007.09.20. 07:32

Előző hozzászólásomhoz: azt is eredetileg egy új topicban akartam létrehozni, de egyszerűen nem történt semmi, visszajött az üzenet ablak (lehet, hogy a topic címe túl hosszú volt, de nem jelezte, vagy legalábbis nem elég feltűnően ahhoz, hogy észrevegyem). Most, hogy az előző hozzászólásomat megtettem, a "technikai problémák" alatt még mindig a korábbi hozzászólásom dátuma látszik, és jelen topic így csak a második helyen áll, miközben a topicba belépve olvasható az előző (9:24-kor írt) hozzászólásom.

Üzenet a szerkesztő(k)nek
41 Kála 2007.09.20. 08:41:42
Hibásan jelenik meg
6 JuKids 2007.09.13. 09:03:40
Segítség!
17 Szilágyi Károly 2007.09.11. 10:50:17

Úgy tűnik, a topiclista kerül cache-elésre Önöknél, de ez valami újdonság lehet és igen sok bosszúságot fog okozni mind Önöknek (többszörözött topicok törölgetése), mind a látogatóknak ("eltűnt" beírás), ha így marad. Topiclistát nem szabad cache-elni!

Üdvözlettel,
Jurkovics Károly

JuKids # 2007.09.20. 07:24

T. Szerk.!

Létrehoztam a "Büntetőjogban" egy új témát "Elítélhetnek-e?" címmel, de nem jelent meg a "Rendben" gomb megnyomása után a topiclistában. Eleinte azt hittem, hogy a címmel van baj, mert láttam, hogy a kötőjel elé és mögé szóközök jelentek meg a "Próba" gomb megnyomása után a címsorban, de sehogy nem akart megjelenni a listában, így végül 7x vettem fel, részben különböző címeken az új topicot. Később vettem észre, hogy jobb oldalt a "Fórum - Friss" listában meg is jelent egyre többször, de a topiclistában nem. Azóta már ott is megjelent. Kérném törölni a felesleges topicokat, elég belőle egy is ("Elítélhetnek-e?" címet szántam neki), illetve hasznos lenne valamilyen módon figyelmeztetni a látogatókat, hogy (számomra érthetetlen módon) várni kell néhány percet, hogy megjelenjen az új topic.

Köszönettel,
Jurkovics Károly

JuKids # 2007.09.13. 07:03

T. Szerk.!

A hozzászólások fejlécében jobb oldalt, az e-mail cím melletti kis "#" jel nem jól linkeli be a hozzászólást. Ezt a régi design alatt sokszor használtam korábbi hozzászólásaim belinkelésére, mert akkor jól működött. A gond az, hogy nem az adott oldalon belülre, hanem a topic első (azaz legutóbbi) oldalán belülre linkel, így a topic címoldalán jól működik, de a topic további lapjain szereplő # nem ugrik a helyére, csak bejön a topic kezdőoldala (mivel azon belülre linkelne, de ott nincs ilyen anchor).

Pl. egy új hozzászólásomban belinkelni kívánt korábbi hozzászólásom:
http://www.jogiforum.hu/…/21/2501.1.0#…
azonban a "#" ikon a következőt tartalmazza:
http://www.jogiforum.hu/forum/21/2501#…

Üdvözlettel,
Jurkovics Károly

Szilágyi Károly # 2007.09.12. 06:29

Köszönjük az észrevételt, a hibát javítottuk.

Lyonee # 2007.09.11. 20:56

Előfordul, hogy egy -egy topic megnyitáskor nem az 1. oldalt, hanem pl. 74. oldalt jeleníti meg, onnét aztán az 1.-re lépni már nem tudok.

the big cat # 2007.09.04. 13:16

Mert fölösleges.

Kovács_Béla_Sándor # 2007.09.04. 10:50

Fogalmazzunk úgy, hogy valósznínű, a portál programozásakor a legújabb (7.0) Explorerre optimalizáltak, és nem figyeltek rá, hogy más böngészőkkel is minden vonatkozásban megfelelően jelenjen meg.
:)

the big cat # 2007.09.04. 10:48

Az elavult browser esetleg?

gitron # 2007.09.04. 10:11

Avant Browser és Explorer 6.0... böngészőket használok (1024 x 768 felbontással), s a hozzászólás ablak a következőképpen jelenik meg:

http://kepfeltoltes.hu/…ltes.hu_.jpg

Nem látom a vastag és a próba gombokat, s a szövegablak is el van csúszva. (Mások is jelezték a problémát.)

Mi lehet az oka?