Doktor natur vagy Pannonfit kft


drbjozsef # 2024.05.28. 06:04

KS Robert,

Sajnos nagyjából ez a helyzet.
Már abból, amennyit megosztottál velünk, de több ügyvédi iroda után itt sokkal jobb ötletre nincs sok esély.
Nekem sincs.

KS Robert # 2024.05.28. 05:12

Köszönöm a válaszokat.
Több ügyvédi irodát kerestem meg. A következő válaszokat kapram

  • nem éri meg foglaljozni vele
  • jogi szempontból esélytelen
  • ha jog szerint nézzük akkor a jogi kiskapukat és a polgári tudatlanságot használja ki a cég. A bíróság és kapcsolt szervezetek csak aszisztálni tudnak
  • keressek még károsultakat és csoportos pert indítasak
  • nincs garancia arra, hogy nyerhető a per és ezért akárt még 100 ezreket bukhatok rajta
  • jogszolgáltatás van és nem igazságszolgáltatás

Szomorú, hogy csaló gazemberek rohangálnak szabadon és ezeket az embereket a törvények védik.
Még egyszer köszönöm a válaszokat.
Szép napot
Robi

drbjozsef # 2024.05.27. 08:20

Azt nem írtam, hogy nyerné a pert, sőt, hogy egyáltalán elindulna. De pert indíthat, ha akar. Ennyi tényállásból ennél bővebben nem érdemel.

gerbera317 # 2024.05.27. 06:37

Itt nincs min pereskedni, ez ítélt dolog. Ld.: „2024-ben végrehajtással az EV számlámról elvitték a pénzt”. Márpedig végrehajtás csak jogerős határozat alapján indulhat.

drbjozsef # 2024.05.27. 05:08

Nincs.
Ez már csak így van.
Per indításával.

KS Robert # 2024.05.26. 23:22

Üdvözlet
Kipróbálásra szerződtünk a Dr nqtur kft vel. ("A pannonfit ugyan az a cég")
Sem 14 napon belül sem a szerződés szerint @-ben nem lehetett elérni őket. Elmentem a megadott címre ahol annyit sikerült elérnem, hogy elolvassák a korábbi elektronkkua levelemet. Válaszul cserét ajánlottak. Az egyik termékben meg is állaodtunk. Ettől a pillanattól fogva fozettem a részleteket. Mégis 2024-ben végrehajtással az EV számlámról elvitték a pénzt. Az eljárás az ügyvéd szeint jogszerű volt a behajtás. Csak azt felejtik al hogy ebben az asetben én vagyok a jóhiszemű áldozat. A cégcsoport meg sorra vezeti meg az embereket. Jól van ez így? Mit tehetek ha az én vélemenyemre senki sem kiváncsi? Hogyan tudok fellépni ezek ellen a csaló gazemberwkkel szemben?