der Alter,
bár csak így látatlanba, valamint a körülmények ismerete nélkül., a másodfokon eljáró bíróságok nagy százalékos arányban változtatás nélkül helyben hagyják az elsőfokú bíróság által hozott itéletet.
A bíró vélt elfogultságával utóbb már ne foglalkozz, valamint ezt NAGYON kellene tudni bizonyítani.
Mérlegelt, középarányosított, hozhatott volna kedvezőtlenebb döntést is...
Ha a harmadik gyermekedet esetleg nem vette figyelembe a bíróság - ez az itéletből kiolvasható -, akkor azért feltétlen érdemes fellebbezni.
A kötelezett mindenkori jövedelmények 50%-ig állapíthatják meg a t.díj összegét, aztán ahány gyerek annyival a százalékos arányú osztás. A gyerekenként minimális fizetendő összeget is meghatározza a bíróság.
Ha a későbbiekben a körülményeidben esetleges lényeges változás következne be, ebben az esetben feltétlen kérni kell a bíróságot a t.díj összegének újbóli megállapítására.
Ha az első két gyerek majdan felsőfokon NAPPALI tagonzaton továbbtanul, lehet kérni a t.díj némi mérséklését, mivelhogy egy 18+ életévét betöltött már akár el is tarhatja magát... (Ebben az esetben már un. felnőttartást kell fizetni és közvetlenül őneki.)
És végezetül: a t.díjhoz a gondoskodó szülőnek a sajátjából is arányosan hozzá kell járulnia, lévén csak közös az a gyerek...