EUROMOBILIEN HUNGARY Kft.


Marika66 # 2010.11.15. 20:39

Szia!

Hol és mit hajtasz végre? Őket nem lehetne?

végrehajtó1 # 2010.11.15. 20:36

még egy naiv.

És még hány lesz?

Marika66 # 2010.11.15. 20:12

Sziasztok!
Én Szegedről írok, sajnos én is bedőltem az EUROMOBILIEN HUNGARY Kft-nek. Mivel elég nehéz anyagi helyzetben vagyok, nagyon megörültem ennek a lehetőségnek. A szerződés aláírása előtt én is tájékozódtam itt a fórumon, így konkrét kérdésekkel mentem az "üzletkötőhöz". Természetesen mindenre volt "logikus" magyarázata...nevezetesen az, hogy szó sincs sorsolásos kifizetésről,mindenki megkapja az igényelt pénzt, max. 1-1,5 hónapot kell várni, sokan vannak az igénylők. Mivel elégé hitetlen voltam, több ismerősöm megkereste Őket, mindenki ugyanezt a tájékoztatást kapta. A mai napon letelt a másfél hónap, ismételten számon kértem, mikor várható a kifizetés. Ködösítettek, türelem, sokan vannak, nem győzik a közjegyzők a szerződések aláírását, megkötését. Arra a kérdésre, hogy miért nem szegedi közjegyző foglalkozik ezzel, ha már ilyen sokan vannak...a válasz...itt kb 45 ezret kérnek, míg Pesten 15 ezer a közjegyző díja. Én kölcsön kértem, hogy be tudjam fizetni a kezdő összeget, nem kis kamatra, több pénzintézettel abban állapodtam meg, hogy novemberben rendezni tudom a tartozásomat, most úgy tűnik pénzt nem kapok, a hitelemet felmondja a bank. Be szeretném perelni Őket, s minden szegedi újságban közzétenni, mivel is foglalkozik ez a kft. Kérem azokat a szegedieket, akik már gondolkoznak egy per indításáról vagy elkezdték már, vegyék fel a kapcsolatot velem, lépjünk fel együtt a megtévesztés, csalással szemben.

bigdady # 2010.10.31. 07:14
bigdady # 2010.10.30. 08:47

Menj be egy bankba és kész.

saba15 # 2010.10.30. 06:39

Sziasztok!
Anyukámmal is találtunk egy hasonló céget Kecskeméten.
A neve Credit Swiss Kft.Sokat segítene ha valaki megtudná mondani hogy ez is egy kamu cég e?
Valamint segítséget szeretnék kérni,nagyon szorult helyzetbe kerültünk.Anyukámmal élek,szükségünk lenne 1millió forintra,de anyukám már nem kap hitelt Kecskeméten,én még iskolába járok.Ha tudtok valami segítséget,hogy hol kaphatnánk hitelt nagyon megköszönném.

Sandor67 # 2010.10.28. 15:12

Reméljük,hogy lehet valamit tenni ez ellen. Közösen kell beperelni.

maca39 # 2010.10.28. 13:36

üdv mindenkinek!már szegeden is vannak,az Eszperento utca 3 szám alatt.creditswiss kft néven.én hála nektek nem ugrottam bele mert utánnuk néztem.minden eggyezett ugy ahogy elmondtátok.ha számít hogy megírtam akkor örülök.üdv mindenkinek

Sandor67 # 2010.10.28. 12:07

Sziasztok!

coccolino, majory,Kérdésem az lenne, hogy ti lemondtátok a szerződést? válaszoltak rá valamit?

majory # 2010.10.27. 13:06

Sziasztok!
Sunny74 !!!!
Szeretnék én is csatlakozni a perben!!!!
Remélem jó ügyvédet fogadtál:)

coccolino # 2010.10.27. 08:45

Sziasztok!

Tisztelt Sunny74,szeretnék csatlakozni ha még lehet a pertársasághoz!Köszönettel.
Üdv.:coccolino

Sandor67 # 2010.10.16. 05:20

Sziasztok!
Sikerült nekem is beleesni a csapádjukba.Kérdésem az lenne,hogy akinek sikerült már felmondani a szerződést annak ugyanugy továbbra is küldik még a csekket? Be is fizetitek? Elkültem a felmondó levelet, de gondolom válasz nem fog érkezni.

katalin69 # 2010.10.12. 18:31

Sziasztok,
a felmondó levelünk óta mély hallgatás, semmi telefon / előtte mindig hívogatták Anyámat/, de még csak egy árva levél sem... :(
Kata

tyson001 # 2010.10.12. 13:36

Tisztelt fórumozók hozzászólók.
Sajnos nekem is sikerült belefutnom ebbe a hazug cégbe én 161110ft-ot fizettem be de se amit befizettem se az igényelt összeg mai napig nem került kifizetésre.De egy jó tanácsot bizony adnék mert én is ezt teszem mivel nekem is ezt javasolták.Fel kell őket jelenteni mivel a cég nincs rendben és így a kis nyakukra lehet lépni hiába is menekülnek és hiába költöznek el más helyre másképp nem megy.

mancsika01 # 2010.10.12. 13:14

Tisztelt Fórumozók!

Olvasva a hozzászólásokat csatlakoznék én is, sajnos nekünk is sikerült belefutni ebbe a cégbe,mi is befizettük az egyszeri regisztrációs díjat(111000ft-ot),csekket mi még nem kaptunk de ígéretük ellenére a pénzt sem.Hitegetnek mindenfélével hogy majd jövőhónapban vagy utána kifizetik,de szerintünk ebből egy szó sem igaz, úgyhogy ma feladtuk a a levelet amiben a szerződés felmondását kértük.Egyenlőre várunk!
Ez a cég Győrben veri át az ügyfeleket!Kérném a győrieket akik ugyan ebbe a hibába estek jelentkezzenek, együtt talán tehetünk valamit az pénzünk visszaszerzése érdekében!!!!!!!!!!!!!!!!!

pvcpadlo # 2010.10.11. 10:12

Tisztelt Olvtársak4

Immáron 2 hónap telt el a vissza lépésem óta, még nem válaszoltak...viszont azut mondták, hogy az 50 000 frt-os beugrómat nem fizetik vissza.

javasolnám, hogy közösen az érintettekkel pereljük be őkt4

lessy # 2010.10.06. 14:22

Sziasztok.

Egy ismerősöm igényelt 1 milliót befizette a reg. dijat és már 3 havi törlesztést + előtörlesztésben van 450000-el, eddig igéreteket magyarázatokat kapott, kiváncsi leszek mi lesz belőle!- állitólag hétfőn derül ki.

Ugyanez a cég egy pécsi ujságban is adott fel hirdetést cégnév nélkül. Minden megeggyezik csak amikor elmégy hozzájuk akkor

Creditswiss Kft. Pécs Kazinczy u. 3.

alatt találod magad. Elmondják, hogy 2-4 nap alatt elbirálnak utánna 15 napon belül fizess be reg. dijjat+ egy törlesztés (esetemben ez 2 misinél kb. 106000 lett volna) utánna hó végén megkapom a pénzt. Kérdeztem hogyan lehetséges az előtörlesztés? - A kapott pénzből!
Na ekkor én mertem mondani, hogy szerintem nem korrekt a tájékoztatás, mert az ismerősöm igy és igy járt. Na, megkaptam: ne gyanusitgassam őket ez nem az a cég, stb és részükről befejezett volt a beszélgetés.
Csak azt nem értem , ha egy hirdetésen belül jelenik meg akkor hogy mondhatja nem az a cég!

Ami biztos most már több nevük van!

Vajon Debrecenben, Miskolcon, Szegeden mi a nevük????

katalin69 # 2010.10.06. 09:13

Kedves Sunny74,
az én elérhetőségeim megvannak, kérlek, ha tudsz már valami konkrét időpontot, akkor jelezd, s szívesen elmegyünk.
Jelzem, a mai napig nem érkezett válasz a felmondó levelünkre.
Üdv,
további szép napot,
Kata

tanomi # 2010.10.05. 10:15

Sziasztok

Nekem ismerősöm járt így.Debrecenben nyitottak irodát,először valóban a volt Apeh épületben,de átköltöztek a Pásti utcára,egy bank mellé.Na,gyanúsan nem túlrendezett az iroda..Sajnos ők júliusban kötöttek velük szerződést,de erről csak most szóltak.Már lassan 200 000 forintjuk bánja.A hitegetés ezerrel megy,de most h átolvastam én is a szerződést,kiderült,h az csak őket védi,s mivel aláírtad,nem fogsz visszakapni semmit.Pont ma voltunk bent,ahol közölték,új rendszer van,most már gyorsabb az eljárás,bármelyik pillanatban szólhatnak,h megjött az igényelt összeg.Addig fizessék az előtörlesztést.Kiszállni kiszállhatsz,méltányossági kérelemmel vissza is kérheted a regisztrációs díjat,de csak az "esetek többségében adják vissza".Kamu.Nem adják.Nem tudjuk mit lehetne tenni,kihez fordulni,de sajna ismerősünk még mindig elhiszi,h talán ebben a hónapban "kisorsolják".Emberi hiszékenység...

Gaijin # 2010.10.04. 18:12

Hello
Én bármikor a rendelkezésére állok, mert nem tudom ön mikor esett ebbe a csapdába, de lenne néhány kérdésem nekem is, de eddig ezekre nem kaptam választ pedig már a fórumon is megírtam kíváncsiságom. Egy szó, mint száz bármeddig hajlandó vagyok elmenne az üggyel kapcsolatban.

Sunny74 # 2010.10.03. 17:56

Kedves károsultak!

Nem értek valamit. Nem értem, hogy miért nem tudunk ezen a fórumon túllépni, és tenni végre valamit.

Pár hónappal ezelőtt többen, károsultak, személyesen találkoztunk, hogy körvonalazzuk lépéseinket eme hazug, félrevezető cég ellen. Megbeszéltük, hogy ügyvédet választunk; kapcsolatot tartunk....erre nincs semmi előrelépés!!

Ezúton és utoljára kérem mindazokat, akiknek(velem együtt) valóban fáj, hogy hülyének nézték, jelezzék mail címemre részvételi szándékukat egy csoportos perben, mert már kezd elegem lenni az egy helyben totyogástól!
Az idő a cégnek dolgozik, és napról napra messzebb jutunk a kihazudott összegeinktől...!

ÜGYVÉD VAN, VÁRJA JELENTKEZÉSÜNKET!!

Sunny.

mihalovits # 2010.10.02. 09:25

Új területeken próbálkozik a T. cég:

"www.expressz.hu"-ról
Pénzügyi asszisztenseket keresünk, irodai munkára kiemelt bérezéssel Budapestre, Veszprémbe, és Szegedre.
Fényképes önéletrajzokat, a
k.babai@freemail.hu e-mail címre várjuk.
06/70 544 4833

Aki pénzügyes munkát keres, kérem legyen óvatos !!!!

durden # 2010.10.01. 18:36

Kedves Kata,

Anyukám februárban igényelt és márciusban mondta vissza. Az ügyintéző azt mondta kifizetés minden hónap elején történik ,ehhez köthetően a befizett összeget is ekkor kapjuk vissza. így mindíg a "majd a köv. hónapban"-t játszottuk ,nos azóta nem történt semmi. Később az ügyintéző azt mondta ez már nem rá tartozik hanem a pénzügyi csoportra ,az utóbbi elérhetőségét persze ő nem tudta.

Üdv,

durden

katalin69 # 2010.10.01. 12:07

kedves durden,
Az én anyukám is visszalépett / ajánlott felmondó levelet írtunk, és egy hónapon belül volt, most kellett volna a második részletet befizetni, de mivel akkor mondta el nekem az egészet, leállítottam / de még semmi reakció...
nálatok, hogy történt ez a része?
üdv,
Kata

durden # 2010.09.29. 14:51

Kedves Fórumozók ,

Édesanyámat is sikerült átverniük 65 ezer forintra. Ő is 1M forintot szeretett volna. Bár időben visszalepétt a befizetett összeget nem kapta vissza. A versenyhivatal pedig csak annyit tudott mondani ,hogy a pénzre "kereszetet vethet".
Amenyibben ezek még mindíg működnek és reklámozzák magukat miért nincs erről körlevél az iwiw-en , facebookon? Nincs valakinek indexes ismerőse , mert egy rejtett kamerás felvételt szívesen látnék róluk.