EUROMOBILIEN HUNGARY Kft.


Jack.D # 2010.06.04. 04:06

Sajnos mi is kötöttünk szerződést az euromobiliennel.
04.22.-én és ugyanúgy 4-6 hét alatt megvan a pénz.
Természetesen a mézes mézos bevezetők után ismertetik
a szerződés azon pontjait amiben biztos nem találni
kivetni valót.Egy laikus nem minden nap pénzügyi dolgokkal foglalkozó egyből be is dől nekik.Nagyon odafigyelnek arra , ne lássál semmit ami zajlik.
Az izomagyúak is csak akkor vannak bent az irodában mikor reklamálni megy az ember.Az ügyintézővel ha megeszélsz időpontot az biztos ,hogy akkor nincs bent.
MINDENKI VIGYÁZZON !!! GUSZTUSTALAN, ARCÁTLAN, POFÁTLAN, SIMLIS, az egész cég.Szerződést az kössön velük akinek sok kidobni való pénze van.Esély a pénzre
= 0 !!!

Dr.Attika # 2010.05.26. 07:53

Liechtensteini tulajdonos, 500 ezer törzstőke. Tavaly júliusi alapítás óta második székhely, második ügyvezető. Hát nem egy bizalomerősítő tények.

kisa6 # 2010.05.26. 07:20

Sajnos mi is beleugrottunk ebbe a hibába,február 11-én kötöttük a szerződést.A jó ember azt ígérte,4 hét és pénz lesz,rossz esetben 6 hét,de ez nem igazán jellemző.Hát....mai napig hitegetnek,nem veszi fel a telefont, stb.Pénz nincs.

Emmo-Cookies # 2010.05.16. 11:30

Üdv! Mi is megpróbáltunk a cég által hitelhez jutni. 1,5M Ft-hoz 85.000Ft-ot kellett volna fizetni regisztrációs díjként. Mikor bent voltunk,egy ember vissza akarta követelni a pénzét,megkérdeztem az ügyintézőt mi az embeer problémája,azt mondta,hogy az ügyfél szerződést bontott és még nem kapta vissza a reg.díjat. Nagy kamu az egész!

Zyna # 2010.05.07. 09:36

Igaza van Tubi41-nek .

Tőlem 100000 ft-ot kértek el regisztrációs díjként.
/Havi fizetésem/

Sajnos egyre több ilyen iroda nyílt pesten.

tubi41 # 2010.04.06. 17:37

Sziasztok! Jó tanácsként írom, hogy ne írjatok alá velük szerződést.Én január 22-én kötöttem velük szerződést.66000Ft volt a regisztrációs díj +6600Ft volt az első törlesztő részlet.Február március hóban kétszer 10440Ft törlesztést fizettem be,mert ez feltétele a hitelhez jutásnak.Az 1 millió forintot a mai napig nem tudtam felvenni.30 nap után a befizetett pénzemet bírósági úton megpróbálhatom vissza perelni.

tubi41 # 2010.04.06. 17:37

Sziasztok! Jó tanácsként írom, hogy ne írjatok alá velük szerződést.Én január 22-én kötöttem velük szerződést.66000Ft volt a regisztrációs díj +6600Ft volt az első törlesztő részlet.Február március hóban kétszer 10440Ft törlesztést fizettem be,mert ez feltétele a hitelhez jutásnak.Az 1 millió forintot a mai napig nem tudtam felvenni.30 nap után a befizetett pénzemet bírósági úton megpróbálhatom vissza perelni.

Eugénia1 # 2010.01.22. 06:56

Sziasztok, Budapesten a Bajcsy-Zsilinszky út 60. szám alatt van az irodájuk. Kíváncsi lennék, hogy kinek mi a tapasztalata velük, mert én voltam bent és elolvastam az ÁSZF-et!! Ne tévesszenek meg senkit, ők nem pénzintézet, nem bank...Mielőtt bármit is aláírtok velük, OLVASSÁTOK EL!!!!! Nem biztos, hogy arról van szó, amit elmondanak nagy vonalakban!!