EUROMOBILIEN HUNGARY Kft.


mihalovits # 2010.09.25. 08:03

Régió: Csongrád megye - Szeged
Hirdetés típusa:

Kínál
Iskolai végzettség szintje:

középfokú végzettség
Munkatapasztalat:

0-1 év
Google Hirdetések
Utalványok, csekkek
Itt megtalálja a béren kívüli juttatások leghatékonyabb formáját!
www.chequedejeuner.hu/
Apróhirdetés szövege

Szegedre azonnali kezdéssel pénzügyi asszisztenst keresünk, kiemelt bérezéssel!Elsősorban fiatalemberek jelentkezését várjuk!
06-70/544-4833
06-70/515-8232
06-20/343-2910

Szegeden ezzel a hírdetéssel keresik az alkalmazottakat!!!!Felesleges jelentkezni!!!

mihalovits # 2010.09.25. 08:02

Régió: Csongrád megye - Szeged
Hirdetés típusa:

Kínál
Iskolai végzettség szintje:

középfokú végzettség
Munkatapasztalat:

0-1 év
Google Hirdetések
Utalványok, csekkek
Itt megtalálja a béren kívüli juttatások leghatékonyabb formáját!
www.chequedejeuner.hu/
Apróhirdetés szövege

Szegedre azonnali kezdéssel pénzügyi asszisztenst keresünk, kiemelt bérezéssel!Elsősorban fiatalemberek jelentkezését várjuk!
06-70/544-4833
06-70/515-8232
06-20/343-2910

Szegeden ezzel a hírdetéssel keresik az alkalmazottakat!!!!Felesleges jelentkezni!!!

Charles63 # 2010.09.24. 21:36

Tisztelt hozzászólók!
Korábbi hozzászólásom óta többször is felhívtak az EUROMOBILIEN-től.Én még ilyet nem hallottam, hogy egy hitelt nyújtó cég ilyen módszeresen hívogatja az ügyfelet. Ugyan jöjjön már be az irodába, és írjuk azt a szerződést! De mondjak időpontot is, mert rengetegen várnak, hogy bekerülhessenek Egy ügyintéző hívogat 2 naponta. Beszéde nem éppen pénzügyi szakemberre valló, szinte parasztos, vagy "vidékies". Szinte egyetlen, telefonban feltett kérdésemre sem tudott, vagy akart válaszolni. Kérdeztem az ÁSZF-ről, meg a közjegyzői okirat tartalmáról, de csak ködös válaszokat adott, vagy azt sem tudta, hogy ezek mit takarnak. Olyan "bedobóembernek" mondanám. Azt eröltette, hogy menjek be a Szeged, Kölcsey utca 11. szám alatti irodájukba, és ott majd megbeszéljük a dolgokat. Arra a kérdésemre, hogy mikor fizetnek, azt mondta: "a közjegyzői okirat aláírásakor utalnak, másnap a számlámon a pénz"! Nos a többi hozzászólás alapján ez a legnagyobb parasztvakítás. Valakinek úgy kellene odamenni, hogy ügyvéddel+ civil rendőrrel, és becsukni őket, ha nem fizetnek másnap, hogy még a műanyag lakat is rájuk rohadjon. Ja, és valahogy a médiában is jelezni kellene az embereknek, hogy ne dőljenek be nekik, mert most már a Déli Apró hírdetőújság előlapján is hírdetnek. Vérszemet kaptak Szegeden is! Mindenki mondja el minden ismerősének, hátha valakinek lesz egy jó ötlete ellenük.

katalin69 # 2010.09.21. 17:46

Tesss

Anyukám pont ennek dőlt be, pont ugyanez a szöveg Bp-en is.. hogy igényelj 1 milliót, akkor is ha csak 500ezer kell... :( ki is fizetett több mint 66 ezer forintot...

Tesss # 2010.09.20. 15:17

Miskolcon a Macropolis alján vannak...ma voltam ott és hát az a csaj amit előadott szörnyű.... azt mondja igényeljek 1 milliót akkor is ha csak mondjuk 500ezer-re van szükségem és ne vegyem fel majd csak az 500-at és előtörlesztek de persze 1 millió után kell fizetni meg majdnem 60ezret fizessek nekik!! hát egy nagy... a se...ükbe!!! A RENDŐRSÉG ÉS AZ APEH ILYENKOR HOL VAN???????????????????????????

Sunny74 # 2010.09.20. 06:41

Elemér!

Én is csak gratulálni tudok kreált történetéhez...
(nekem ehhez nem lenne gyomrom, de hát -hál' a jó égnek- nem vagyunk egyformák)

Engedjen meg egy jó tanácsot: vonuljon félre egy kietlen területre és vívja meg saját harcát pofon vágott lelkiismeretével!

Zander # 2010.09.18. 08:09

H.Mari vagyok.
Van az Eurohitel 2003 Kft.-vel egy lakás perem, minket kitervelve egy adás-vételi szerződéssel átvertek, úgy gondolom, hogy a lakásmaffiával van dolgunk, de mivel ők több papírt tudtak bemutatni a Bíróságnak így nekik hisznek, na meg én nem merek a Bíróságon hazudni. Szóval lehet, hogy minket kisemmiz egy évek óta működő szervezet. Egyedül nem vagyok képes velük elbírni azokat a családokat keresem akiket szintén ők lakoltattak vagy fognak kitenni az utcára és a Bíróság ezt hagyja!!!!!!!!
Kérem, ha valaki tud ilyenről segítsen többen eredményesek vagyunk!!!!! és lehet, hogy tudunk segíteni egymásnak, én már 4 éve csinálom. Nagyon várom a jelentkezést!!!!!!
MARI

Gaijin # 2010.09.17. 17:20

Hello most érdeklődnék hogy mi történik akkor ha nem fizetem tovább a hülyeségüket, azon kívül hogy kizárnak a csoportból?Feljelentenek?Vagy beperelnek hogy megszegtem a szerződésben leírtakat, amit aláírásommal elfogadtam?Na és?Mit tudnak csinálni velem?Mert szerintem semmit, legfeljebb elbukom a már nekik ajándékozott pénzem. Vagy nincs igazam?Ha nincs valaki feltudna világosítani? Köszi

Eugénia1 # 2010.09.17. 13:23

Nem is tudtam, hogy ennyi hozzászólás van már. Én annak idején azért indítottam a topicot, mert a családomban is volt olyan, aki majdnem beugrott nekik. Elmentem vele (azóta is hálát adok az égnek, hogy nem voltam lusta) és az ÁSZF közös elolvasása és értelmezése után rájöttünk, hogy nem tárgyalunk velük.
A kérdésekre az ügyintéző mindig úgy fog válaszolni, hogy ne értsd vagy ne merj visszakérdezni. Én azt tanácsolom mindenkinek, hogy bátran kérdezzetek, mert míg nem kaptok teljeskörű felvilágosítást, addig nem tudtok felelősségteljesen döntetni. Aki ügyvéddel ment oda és az ügyvéd tájékoztatta a részletekről, az valószínüleg tudatában volt annak, hogy fogyasztói csoportról van szó és bevállalta még ennek ismeretében is. Viszont a legtöbben nem ügyvéddel mennek és sajnos egy jó dumával, fontoskodással meg lehet téveszteni az embereket. Nagyon sajnálom azokat, akiket átvertek, kitartást kívánok és harcoljatok az igazatokért!!

Elemér71 # 2010.09.17. 12:56

Nem tudom, hogy miért kell támadni azonnal azt, akinek a szerződés létrejött. Én ügyvéddel (felkészülten) mentem, elmagyarázták, hogy miről szól -megértettem- és megkötöttem. Ezzel nem akartam senkit "bántani" csak a saját tapasztalatomat osztottam meg!

pvcpadlo # 2010.09.17. 12:33

Tisztelt Olvtársak!

Én is azon hülyék csoportját gazdagítom aki beugrott eme szélhámos banda ajánlatának..

Július elején olvastam a hirdetést és jelentkeztem is rá. A feltétel 50 000 Frt és az első havi törlesztés befizetése cserébe azt ígérte az ügyintéző hölgy hogy aug. 31-ig kifizetik az igényelt kölcsönt. Azután jobban átgondolva az ajánlatot rájöttem, hogy ez biza egy átverés és jeleztem ki szeretnék lépni az ügyletből.
Azt mondták nem olvastam el a Szabályzatot amiből _ elolvasás után sem derült ki a működés_ megtudhatom, hogy időnként elbírálják ki is kaphat kölcsönt..

Ragaszkodtam a kilépéshez írásban a helyi iroda vezető kezébe adtam a felmondást aki azt ígérte 30 belül válaszolnak és 9o (!) napon belül 12 500 Ft levonása után _kezelési költség címén_ a maradékot vissza fizetik.

Letelt a 30 nap választ nem de egy csekket igen, hogy el vagyok maradva...2 hónappal.

Elmentem az irodájukba _ Debrecen Szent Anna u sarok..a portás szerint elköltöztek a Pásti utca 4 alá...elmentem oda, ott a debreceni zsinagóga áll...
Vissza mentem a portáshoz és megkérdeztem ez vicc?
Nem, ez van oda írva!
És tényleg...az volt.

Felhívtam a pesti számot ahol értetlenkedtek szokás szerint és a debreceni iroda vezetőhöz utaltak. Az iroda vezető végül méltóztatott felvenni a telefont és azt mondta, hogy Pesten érdeklődjek...

katalin69 # 2010.09.17. 10:11

Dr.Attika

Jó az idézet! :)

Dr.Attika # 2010.09.17. 10:08

Hogy Elemér71 a cég embere, sőt a cég hangja, ezt eddig is tudtuk. 'Tudtam, csak nem sejtettem." ahogy Silvester Stallone mondja az Oscar c. filmben.

katalin69 # 2010.09.17. 10:03

gondolom volt már, de azért bemásolom.. :(

"Mi történik, ha nem tudom a havi díjakat fizetni?
Két havidíj elmaradása után a csoporttagot külön értesítés nélkül kizárhatják. Ilyenkor a befizetett összegekből csak az alaprészletek járnak vissza a futamidő lejártakor, kamatmentesen. Vannak olyan cégek (Euromobilien Hungary Kft., Swiss Invest 2009 Hungary Kft.) akik a visszafizetendő összegekből kártérítésként levonják a teljes futamidőre számított megbízási díjat. Tehát nem fizetnek vissza semmit, továbbá követeléssel léphetnek fel a későbbiekben a csoporttagokkal szemben.
Hogyan lehet a szerződést megszüntetni?
A Szervező részére, írásban tett kilépési nyilatkozattal!
Mit tehetek, ha a szerződés létrejöttekor nem megfelelően tájékoztattak, esetleg félrevezettek a szerződés tartalmát illetően?
A panasszal elsősorban a szervező céget érdemes megkeresni. Amennyiben ez nem vezet célra, akkor a vélt igazunkat polgári peres eljárás kereteiben próbálhatjuk meg bizonyítani. Ez igen nehéz, mivel a szerződések és mellékleteik jól megfogalmazottak. Súlyos megtévesztés esetben az illetékes rendőrkapitányságon tehetünk feljelentést, de ilyenkor bűntetőjogi felelősséget állapíthatnak meg az ügyintézővel vagy a szervező céggel szemben, de a befizetett pénzük ettől nem térül meg. Panaszunkkal fordulhatunk még a Békéltető Testületekhez, illetve a Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyeletéhez."

forrás:http://fogyasztoicsoportok.com/index.php?…

kadaj01 # 2010.09.17. 09:34

Elemér71 a cég embere...

Dr.Attika # 2010.09.17. 09:06

Nyilván , hogy ilyen felháborodás van produkálnak néhány "szerencsés nyertest". Ez jól jön a büntetőeljárásban.

Elemér71 # 2010.09.17. 07:37

Tisztelt Hozzászólók!

Csak a saját nevemben tudok véleményt nyilvánítani. Nekem sikerült megkapnom az igényelt összeget. Értelmeztem a szerződést (ügyvéddel voltam a szerződéskötésen) és kb. 4hét alatt hozzájutottam a vásárlói joghoz (1.4 Miliió).

katalin69 # 2010.09.16. 18:47

Sziasztok,
Ma tudtam meg, hogy Édesanyámnak is sikerült beleesni ebbe a csapdába. Kifizettettek vele 50.000 Ft regisztrációs(!)díjat, közel 20.000 ft-os első havi részletet. Elmondása szerint, úgy volt, hogy szeptember elején kapja meg a pénzt. Később kereste az ügyintézőjét, aki "beteg" volt. Mikor sikerült vele beszélni, akkor szeptember végét mondott. Ma kapott egy levelet, 10-i dátummal / hogy hol volt 6 napig a levél, azt inkább hagyjuk/ hogy szeptember 17-én esedékes egy újabb részlet, valmai 20.880 Ft. Mire fel? Hiszen semmit sem kapott... Szegény teljesen maga alatt van, mert szinte az egész havi nyugdíját erre költötte...Szóval a története kísértetiesen hasonlít az előttem szólókéhoz. Rohantam haza, hogy a cégnek utána nézzek, s az első amit a google kidobott ez a fórum volt. Öröm az ürömben, hogy Rátok akadtam, remélem, közösen sikerül valamit intézni.
Kedves Sunny74, küldtem privát mailt is.
Üdv,
kata

misti14 # 2010.09.15. 17:12

Sziasztok mi is beleestünk ebbe a hibába július 12.-én kötöttünk velük szerződést és azóta hitegetnek.Ismerősünk szolt hogy nézzünk fel erre az oldalra és most szembesültünk hogy átverés az egész.Befizettünk 77.000Ft-ot + 2 havi részletet ma hívtam fel őket csak hitegetnek minket hogy türelem de ezt mondják már két hónapja.Csatlakoznák mi is hozzátok ezek ellen.Segítsetek hogy a pénzemet hogy tudom visszaszerezni.3 gyermekes anya aki a padlón van.

kisa6 # 2010.09.15. 08:37

T.Sunny74!
Én is küldtem üzit,jó lenne komolyan lépéseket tenni!Üdv

Gaijin # 2010.09.15. 06:59

Hello
Csatlakoznék mert engem is jól átbasztak. Van 1-2 sejtésem, mivel lehetne rájuk uszítani a zsarukat, ráadásul több gyanúm is van hogy mire megy ki a kis játékuk. Ezen kívül ismerek neveket (bennfentesek és köcsögök), akiket szívesen felkeresnék személyes és elmagyaráznám nekik hogy ez így nagyon de nagyon nincs rendben. Aki egyet ért velem jelezzen és fogjunk össze ellenük.

Charles63 # 2010.09.14. 16:53

Tisztelt előttem szólók!
Én tegnapelőtt láttam meg az Euromobilien Hungary Kft. hírdetését a Délmagyarország napilapban. Mivel én is pénzügyi területen dolgozom, ezért kíváncsivá tett a"kecsegtető" ajánlat. Feltűnt viszont, hogy semmilyen cégnév nem szerepelt a hirdetésben, sőt a Szeged, Kölcsei utca 11. szám alatti irodaházban is egy korábbi pénzintézet, az azóta elköltözött Takarékban irodahelyiségében működnek, ami egy előtérből és 2 irodából áll. Az összes berendezés, 2 íróasztal, pár fotel és szék, meg egy fénymásoló. Arról már nem is beszélve, hogy a "főnök" aki fogadott, egy nagydarab, borostás, kigyúrt, tetovált fazon volt. Amíg tájékoztatott a konstrukció lényegéről (fejből vágta az összes adatot) végig rágózott és közben még telefonált is. Azután odaintett egy láthatóan új munkatársat, hogy töltsön ki az adataimmal egy igényfelmérő, amúgy teljesen semmitmondó adatlapot. Amúgy az, amit nekem elmondtak, teljesen ugyanaz volt, mint amit a többi hozzászóló leírt. Mindezek ellenére ajánlatuk, amit tulajdonképpen komolyabb jövedelemvizsgálat és ingatlanfedezet nélkül kínálnak, de mindezek ellenére még nem is lenne olyan rossz, de azok után, amit a hozzászólásokból olvastam + amit a Gazdasági Versenyhivatal által indított eljárásról olvastam, senkinek nem ajánlom, hogy belevágjon.

Sunny74 # 2010.09.14. 06:02

Üdvözlöm Zozo81!

Válaszoltam levelére (12.-én), kérem nézzen utána és jelezze, ha nem kapta meg..!

Sunny.

mihalovits # 2010.09.14. 05:40

TISZTELT FÓRUMOZÓK!!!

VIGYÁZAT EMBEREK SZEGEDEN ÉS KECSKEMÉTEN IS ELINDULTAK.....

zozo81 # 2010.09.13. 08:01

Tisztelt Sunny74!

Szeptember 11.-én küldtem Önnek email-t! Nem tudom megkapta-e? Kérem válaszoljon!

Köszönettel: zozo81