Színe és fonákja


chriswb # 2015.06.04. 09:07

hello
komolyan is kérdeztem egyetsmást
hello

chriswb # 2015.06.03. 18:27

hello
kösz mindenkinek
így lesz a sorrend
2.3.fok
Alkotmánybíróság, Ombudsman, meg minden .Aztán Strasszburs, strasszosan vagy stresszesen.
Jól kitaláltátok, nagy arc vagyok.
A köcsögben tartom a házi tejet, nemrég fejtem, az szépen aluszik, nem úgy mint a piros, meg kék dobozos 0.5 százalékos tejporos vizek.
Hejt adok izibe a lófüttynek is, de a ló, az nem füttyög.
Bár van sráckoromból, olyan sípolós.
Mék is csutakolni az istállóba,Óverdózt, aztán a kádba, ami tekenő, és játszom a sípoló gumidominólóval.
Közben átgondolom a Strasszos Uniós beadványt
hello

Immaculata # 2015.06.03. 17:37

Én a 2.fok utáni döntés utáni lehetőséget kérdeztem.

Nem tudom milyen eljárásról van szó, de büntetőügyben van harmadfokú eljárás is.

Immaculata # 2015.06.03. 17:31

húzódnak a dolgok.

bruhahha

Kelvin (törölt felhasználó) # 2015.06.03. 16:29

hello
Dr.Attika: az egyesült európai unió nemzetközi konföderációs emberi jogi bíróságának polgári és kártérítési jogi albírósága előtt lesz majd chriswb-nek pere, csak még húzódnak a dolgok.
hello

Dr.Attika # 2015.06.03. 15:48

"Attika meg majd képvisel.Tudom, mert mondta a haverod."
Kit képviselek én, milyen ügyben és milyen haver mondta kinek?

Egyjogász # 2015.06.03. 13:28

hello

Szerintem Strasbourg helyett célszerűbb lenne Vlagyivosztokhoz vagy Balmazújvároshoz fordulni. Esetleg Makóhoz vagy Jeruzsálemhez. A haver mondta, úgyhogy tuti.

hello

ius latratus # 2015.06.03. 11:51

hello

"Szeretem, ha válaszoltok, min. rögtön"...
Mekkora arc vagy te!
Na, figyelj, segítek. Egy haver szerint nem jól tanácsoltam neked a perújítást, illetve a felülvizsgálatot.
Kelvin érzékelte a hiányosságot, s még az alkotmányjogi panaszt is felvetette, mint lehetőséget.
De ez mind lófütty.
Strasbourg lesz a te mentsvárad. Na, erre varrjál gombot!
Persze, ehhez elengedhetetlen, hogy itthon az összes fórum elzavarjon (nyugi, el fog) a búsba, tehát max. pár év, és nemzetközi porondra léphetsz.
Mi itt segítünk, min. rögtön. Attika meg majd képvisel.Tudom, mert mondta a haverod.

hello

Egyjogász # 2015.06.03. 11:01

Illetve naplopók, de végülis mindegy, jó lesz naplókkal is...:))

Egyjogász # 2015.06.03. 10:58

hello

Az kifelejtetted, hogy úgy kell befejezni a beadványt, hogy "Hejt adni, de izibe, köcsög naplók!"

hello

Kelvin (törölt felhasználó) # 2015.06.03. 10:18

hello
hát a felülvizsgálatra van egy-két felesleges szabály, de nem érdemes apróságokkal foglalkozni. told be az iratanyagot a kúriának, aztán kezdjenek vele valamit, azért ülnek ott, nem de? elvileg kötelező az ügyvédi képviselet, de ez csak azért van, hogy az ügyvédeknek legyen munkájuk.
perújításra is vannak szabályok, de ide nem kell ügyvéd. az a lényeg, hogy jó sokat (minimum 15 oldal, sortól sorig írva apró betűkkel) kell írni a semmiről a bíróságnak és akkor beveszik a perújítási kérelmet.
haverral mi így intézzük a dolgainkat. vesztes ügy itt még nem volt.
hello

chriswb # 2015.06.03. 10:08

hello kösz Kelvin!
ugye hogy tudtok rögtön írni
mert megijedtetek, hogy egy óra múlva itt vagyok!
A többi kérdésre mit írsz?
örülök, hogy nem vagy ma nyűgös Kevin!
Csak így tovább
és kösz
hello

Kelvin (törölt felhasználó) # 2015.06.03. 09:41

hello
az alkotmányjogi panasznál ki kell nyomtatni az alaptörvényt és azt be kell küldeni az alkotmánybírósághoz az ügyedben keletkezett összes döntéssel. oda kell írni, hogy kéred, hogy az alkotmánybíróság vizsgálja ki az ügyed, mert az alaptörvény összes szakaszát sérti a meghozott ítélet (így kell írni: konkrétan az összes szakaszt). ha megvan az alaptörvény kerényi imre féle díszkiadásban, akkor azt küldd be nekik, mert olyat csak a kiválasztottak kaptak és akkor tudják, hogy te vagy valaki és simán megnyered az ügyet.
hello

chriswb # 2015.06.03. 09:26

hello
Kösz Kelvin!
és Alkotmányjogi akármi?Azt mikor lehet beadni?Ingyenes?
Valamint a perújrafelvétel?
Vagy ez utóbbi = a felülvizsgálattal?
Egyetértek, durva dolgok ezek.
Meglátásom szerint el sem olvassák a beadványokat a bírók.
Unják a sok papírt.
Ezért a "zöld manók" hasonlattal egyetértek, mert így van.Ha szerencsém lelkiismeretes emberek kezébe kerülnek az iratok, ha nincs szerencsém, legyintenek egyet, aztán beleolvasás nélkül visszadobják az egészet, mondván, hogy az 1. és 2. fok helyesen járt el. Pedig nem!
Nálam, amit a felperes írt/mondott azt "bevették", (pedig hazudott), amit az alperes írt/mondott, azt meg totál figyelmen kívül hagyták(pedig igazat írt/mondott)
Kösz és hello

Kelvin (törölt felhasználó) # 2015.06.03. 08:25

hello
felülvizsgálatnál ilyen kis zöld erdei manók átrágják töviről-hegyire az ügyet. a perújítást meg úgy döntik el, hogy egy csomó aktát feldobnak a levegőbe és ha az asztalra esik, akkor nyertél, ha a földre esik, akkor elbuktad. durva dolgok ezek.
hello

chriswb # 2015.06.03. 05:27

hello
köszönöm a reagálást
Ius! Kevin! Köszönöm.
Ja csak viccelődtök, azért csak írtok.
Én a 2.fok utáni döntés utáni lehetőséget kérdeztem.A Kúriához mit lehet tenni?
Nem értem, mi a perújítás? Mi a felülvizsgálat?
Mi történik felülvizsgálatnál? Elutasíthatja a Kúria a felülvizsgálatot, vagy perújítást? Nekem egyformán hangzik a kettő.
Mi az Alkotmányjogi panasz? Oda lehet menni, ha a Kúria elutasít?
hello
Kelvin!
Nem vagyok ideges.
Szeretem, ha válaszoltok, min. rögtön, de legkésőbb egy óra múlva.
egy óra múlva itt vagyok
hello és köszönöm

Kelvin (törölt felhasználó) # 2015.06.01. 19:40

hello
Attika szerintem már meg is írta ;) legalábbis a haverom azt mondta. én alkotmányjogi panaszt adtam volna amúgy be, mert az mindennél sokkal erősebb és durvább.
hello

ius latratus # 2015.06.01. 19:22

hello

Chriswb
hagyd már azt a perújítást! Legyen inkább felülvizsgálat. Na? Egy haverom szerint rövidebb, mint a perújítás. Attika megcsinálja neked, mondta nekem.

hello

Kelvin (törölt felhasználó) # 2015.06.01. 17:58

hello
de úgy néz ki, hogy igaz.
ne legyél ideges.
hello

chriswb # 2015.06.01. 17:34

hello
nemigaz, hogy hanyagoltok, ennyire
hello

chriswb # 2015.06.01. 06:59

helyesbítek
Pp.260-262
amit Attikának újból köszönök
hello

chriswb # 2015.05.31. 12:14

hello
Nemigaz milyen dilizősek vagytok
én is de az más.
még nem írtátok azt sem, hogy mit jelent a Pp 260 2602 értelmezése.
Nekem nehéz, nektek könnyű.
Akkor kérem.
Hello és kösz

Egyjogász # 2015.05.31. 08:12

hello

Halló, nem Heló, hanem hello!
Klasszikusoktól csak pontosan szabad idézni!!!

A BUBUR az legjobb a fröccsben, ha ék (bubor-ék) (Ha már így vasárnap hajnalban buborogsz..:)))

hello

Sherlock # 2015.05.31. 06:26

Heló
Szerintem annak van esze, akinek van 6 havi megtakarítása, arra az esetre ha elveszti a munkáját és annyi kölcsönt vett fel, amennyit fizetni tud (esetleg nem a legszarabb, 3 hónapos BUBOR-hoz indexált kamaton, hanem 3-5 év fix-kamat bázison).
Heló

Kelvin (törölt felhasználó) # 2015.05.30. 21:28

hello
valami
hello