Színe és fonákja


Kelvin (törölt felhasználó) # 2015.05.17. 19:10

hello
ok, de attól még köszönhetek neki én is.
Law-t én is bírom.
hello

chriswb # 2015.05.17. 19:06

hello Bori!

Kelvin!
Bori nekem köszönt!
Kösz Law, én is bírlak.
Ius!
Nem, nem unom
hello

ius latratus # 2015.05.17. 10:54

Business Law

Hagyd már! Úgy nem lehetett, ahogy leírta, ezt tudni illene.

Chris

Helló
Nem unod?
Hello

Kelvin (törölt felhasználó) # 2015.05.16. 20:18

hello
csak ennyi?
hello

Bori Bori # 2015.05.16. 19:50

hello

Kelvin (törölt felhasználó) # 2015.05.16. 18:37

hello
az a baj, hogy hiába válaszolunk neked, nem érted a választ. így meg értelmetlen válaszolni.
hello

chriswb # 2015.05.16. 18:00

hello
Egyjogász!
Én is jókedvemből írok, és kérdezek.Mindenkihez szól a kérdésem.
Ha válaszol valaki, jó, ha nem, nem.
Minek kapod fel a vizet?
Nem szoktam utasítgatni senkit, itt sem, sem sürgetni.
ha elgörög topicom, akkor visszahozom valamivel.
hello
szerintem, ti sem értitek, hogy miért büntet egy bíró, mert beadtunk a haverommal a bíró tisztánlátása érdekében egy levelet.
Szerintem ezt senki nem érti.
hello

Egyjogász # 2015.05.15. 11:08

Félreértésben vagy.

Ha a kérdeseidet egy fizetett ügyvédnek teszed fel, annak megmondhatod, hogy a pénzedért arra válaszoljon, amit kérdezel és ne tegyen kitérőket.

Ez viszont itt egy nyilvános fórum, ahová a hozzászólók nem díjazásért írnak, hanem jókedvükből, így mindenki azt és akkor ír, amit akar, mindegy, hogy neked az tetszik-e.

Menj ügyvédhez, az utasítgathatod, sürgetheted a pénzedért (amíg hagyja).

chriswb # 2015.05.15. 07:48

hello
Kelvinnek: kösz.Az tetszik, ha válaszoltok, de ha kitérőt írtok az nem tetszik.
csak annyi a kérdésünk, hogy az miért bűncselekmény, ha valaki két ember levelezését beadja a bíróságnak, hogy lássa mi az igazság,mármint a bíróság, és ezért megbüntetik pár tízezerre! Nincs benne semmi, ami nem igaz, és nem durva, nem trágár.Azt indokolták, hogy így megtudta egy harmadik személy, vagyis a bíró, és ez bűncselekmény. Nem értem a logikáját, szerintem senki nem érti, maga a bíró sem, de azért büntetett.
Attikának!
Kérlek ne a jogbarkácsolásról írjál, hanem a helyzetet próbáld értelmezni, és nekem segítve válaszolni.kösz
hello

Dr.Attika # 2015.05.14. 18:34

Aki "jogibarkácsol" az viselje annak következményeit.

Kelvin (törölt felhasználó) # 2015.05.14. 18:30

hello
nézd,te ismered az ügyet, mi meg nem. az ügyből kiragadott részletekre érdemben nem lehet válaszolni, főleg úgy, hogy már a kérdés is zavaros.
a lényeg, hogy csináltál magadnak egy topicot, ahol kifejted a kis véleményed és neked ez tetszik.
hello

chriswb # 2015.05.14. 18:07

hello
szerintem ilyen hülyeséggel nem találkozott még soha senki.
miért bűn az, ha valaki a bíróság munkáját segítendő egy igaz levelet a bíróság tudomására hoz?igaz tartalommal?
a haverom nem érti és én sem.
így jól bújtatható minden vétkes, ez a híres és ostoba, szem. jogok védelme.
ami minden csalónak bújóköpenyt ad.
ez lenne a magyar jog?
ez is nagy hülyeség, hogy a gyilkosok rablók képét kitakarják, nehogy a békés lakosság ráismerhessen,ha kijön a dutyiból, és így nyugisan gyilkolászhat, lophat satöbbi, tovább ha kiszabadul!
mindez azért, hogy a szegény gyilkosnak legyen esélye újrakezdeni az életét!
és mit tesz? kijön, aztán két nap múlva újra gyilkol(lop, csal, hazudik)
ki érti ezt?
én, és a haverom, nem!
hello

chriswb # 2015.05.14. 17:49

hello
Kelvinnek
Nem volt indoklás, mert első fokon haverom bejelentette a fellebbet.
másodfokon meg azt mondták, hogy helytálló az első fok, mivel harmadik személy, vagyis a bíró, tudomást szerzett a levelezésről.
aminek tartalma igaz volt,nem durva egyáltalán és csak a bíróság munkáját akarta segíteni.
Ki érti ezt? a haverom nem, én sem
hello

chriswb # 2015.05.14. 07:42

hello
nem értelmetlen.A haveromat megbüntették pár tízezer forintra.
Mert:lásd május 11.13óra 32'-es beírásomat.
Vagyis.
felperes, alperes perlekednek, polgárin.
alperes és egy 3. személy leveleztek egymással, hogy felperes miket művel.pl. pénzt kért kölcsön a 3. személytől, sokat, és nem adta meg.3.a személynek bíróságra kellett mennie, és így kapta vissza pénzét, a 3.személy, részletekben,a felperes fizetésletiltásából .
ezt a levelezés alperes beadta a saját perében a bíróságra. Ezt a levelezést a bíróság elküldte a felperesnek.
Erre felperes büntetőn feljelentette alperest a levélért.
a büntetős bíró alperest megbüntette több ezer forintra. a másodfok is helyben hagyta.
nem érti haverom, ma sem, hogy hol itt a bűncselekmény? Ami a levelezésben állt, igaz is volt ráadásul.
kösz, ha gondolkodtok rajta
hello

Kelvin (törölt felhasználó) # 2015.05.13. 18:38

hello
értelmetlen a kérdésed
hello

chriswb # 2015.05.13. 17:51

hello
elgördültem a szemetek elől
hello

chriswb # 2015.05.13. 09:12

hello
kösz Bermuda
a május 11-ei,13óra 32' és kérdésemre válaszotok?
kösz és hello

chriswb # 2015.05.12. 09:12

hello
hogy vagytok?
kérdés eggyel lejjebb
kösz

chriswb # 2015.05.11. 11:32

hello
ha két ember a levelezését beadja a bíróságnak,az alperes, hogy a bíróság lássa milyen az egyik fél, mondjuk a felperes, az miért büntetendő bűncselekmény? Nem durva írás, csak a felperes negatív megítéléséről van benne szó
hello és kösz

chriswb # 2015.05.10. 16:31

hello és kösz

ius latratus # 2015.05.10. 14:25

...bizonyítani...

ius latratus # 2015.05.10. 14:24

Chriswb

Érted már? Nem neked kell bizzonyítnai, hogy "nem te írtad" hanem annak, akinek ahhoz fűződik érdeke, hogy bebizonyítsa: Te írtad.
Még így is, hogy kissé cinikusra vettük, így is le kellett volna hogy essen a tantusz: pusztán a felhasználó neve alapján még a.leghalványabb esélye sincs senkinek arra, hogy veled szemben bármit elérjen.

Kelvin (törölt felhasználó) # 2015.05.10. 14:14

és ha még egymás rokonai is lennének? vagy lenne köztük kiskorú? :)

chriswb # 2015.05.10. 13:53

hello
mit össze zagyváltok
na és, ha a főnök a haverja mh-jának a gépéről írt?meg annak a komájáéról? és többen is írnak, megosztott szám.gép, laptop usw, ahogy Kevin alkotta a temát?
akkor?
most keverjetek
kosz és hello

Kelvin (törölt felhasználó) # 2015.05.10. 12:42

Jól van, belátom, igazad van :D