Munkajogi Szakjogász


wers # 2013.08.14. 11:45

látni kellene konkrétan miről van szó

A minőségirányítási rendszer egyik eleme a vevői megelégedettségi felmérés, azaz évente felkeresik a vevőket egy kérdőívvel, vagy egyéb formában mérik, a vevők mennyire vannak megelégedve a céggel.

A cég szempontjából a munkavállaló is vevő, így őket is felmérik. De fontos, hogy a belső vevői felmérésnek anonimnak kellene lennie (mert az csak úgy ad őszinte képet)

Mi ezt anno hangulat jelentésnek hívtuk.

Nekem ez a tippem

Kovács_Béla_Sándor # 2013.08.14. 12:26

Mazsika, nem értesz egyet vele? Akkor ne írd alá.

jucihusi # 2013.08.14. 20:35

Kedves Forumozok, azt szeretnem kerdezni, hogy lehet -e az alairasomat kicsit megmasitani, ha tudom, kenyszer alatt irok ala. konkretan: tudom, hogy "fizetesi papirt" a munkaltato reszeröl gyakorlatilag senki nem irja ala, egy üres lapot kapok amin az szerepel,hogy atvettem x összeget.(meg az összeg sem, ki van hagyva , utolag irjak be).Mit lehet tenni? Tudom, meneküljek. De a melo meg kell(ene). Volt egy kollega a kilepö papirjain azt "irta ala" megfenygette a fönököt(rendkivüli). Egyertelmü, meg munkanelkülit sem kap. Szeretnek szabadulni, de hogyan. Megkapom a kilepömet, ha alairom az üres lapokat... Ha egy ekezetet tennek az alairasomra, es több tanu elött nyilatkoznek elöre,(ez a befolyas) segitene? Nagyon-nagyon köszönöm.

ObudaFan # 2013.08.15. 05:39

Nem segítene. Szerintem inkább keress meg egy ügyvédet.

jucihusi # 2013.08.15. 20:16

Köszönöm szepen, ez azt jelenti, hogy az elötte (ügyved) tett nyilatkozat esetlegesen mar ervenyes lehet egy kesöbbi jogi perpatvarban? Köszönöm.

Kovács_Béla_Sándor # 2013.08.15. 20:59

Nem azt jelenti.

jucihusi # 2013.08.16. 07:16

köszönöm . Azt nem ertem, hogy akkor minek menjek ügyvedhez? Veszett fejsze, latom, es a megoldast keresem. Köszönöm.

Immaculata (törölt felhasználó) # 2013.08.16. 07:20

Mert ő tudja, hogy feljelentést kellene tenned.

Szilvia0801 # 2013.08.16. 07:35

Jucihusi legyen eszed én ne írd alá.
Biancot aláírni egyébként is " veszélye üzem".

Szilvia0801 # 2013.08.16. 07:35

Veszélyes üzem akart lenni.

ObudaFan # 2013.08.16. 21:20

Azt nem ertem, hogy akkor minek menjek ügyvedhez?

Mert magadtól láthatóan jó az esélye annak, hogy olyasmit teszel, amit megbánsz.

Egyjogász # 2013.08.17. 05:22

"Azt nem ertem, hogy akkor minek menjek ügyvedhez?"

Miért, ha otthon elkezd dőlni a falból a víz vízvezetékszerelőt hívsz, vagy elkezded megbuherálni magad?

jucihusi # 2013.08.17. 06:34

Köszönöm.

sigurnardottir # 2013.08.18. 06:09

Bocsánat hogy itt kérdezem meg, de biztos tudtok válaszolni. Az lenne a kérdésem, hogy mit tehetek azzal a munkáltatóval, akinek bejelentettem a nyugdíjazási szándékomat még márciusban és azt mondták, hogy a papírokat július végén, az utolsó munkában töltött napomon kapom meg. El is indítottam a kérelmet a nyufinál. Már augusztus vége van, de a papírokat a munkaviszony megszüntetésről még nem kaptam meg leterheltségre meg nincs még aláírva-ra hivatkozással. Szeptembertől meg nincsen jövedelmem és nyugdíjam sincs. Mit tudok tenni?

RM78 # 2013.08.18. 12:39

Kedves Fórumozók!Szeretnék választ kapni a kérdésemre.A cég ahol dolgoztam előreláthatólag jövő márciusban meg fog szűnni.Én gyeden vagyok,2012.08.15-2013.03.08-ig táppénzen voltam utána tgyás-on ami most 08.23-án fog lejárni utána gyed jár.Az én munkaviszonyom is addig tart.Levelet kaptam, amiben azt írták a törvényes juttatások fognak megilletni.A cég felajánlotta, hogyha aláírok közös megegyezést akkor pluszban 2 havi bért adnak.Az lenne a kérdésem, hogy ilyenkor pontosan mi jár,ha beleírják az összegeket amit adnak és mégsem adják akkor lehet e reklamálni.Ha csak azt írnák bele a szerződésbe, hogy a törvényes juttatások és két havi bér jár, akkor a végkielégítést nem kapom, mert ugye közös megegyezésnél nem is jár.Mivel járnék jobban.Ha aláírom, bár még nem tudom hogy mi van a szerződésbe, vagy ha megvárom a megszűnést.A szerződést ki kell e adják aláírás előtt ha én kérem,mielőtt aláírnám.Köszönöm a választ fontos lenne tudnom.

hegyalja # 2013.08.18. 16:48

Tisztelt Szakjogász!
A kérdésem a következő lenne. Pedagógusként a nyári táboroztatást hogyan számolják, számolhatják el?
A tábor nem helyben van, tehát 7 napot töltünk távol, akkor a napi 8-óra munkavégzés mellett, (ami ugyebár nem 8 óra, mivel 24-ban vagyunk jelen), milyen egyéb pótlékok illetik meg az ott dolgozót? Csak azért érdekelne egy hozzáértő véleménye, mert napi 8 óra, meg valami egyszeri ügyeleti díj van mindig kifizetve a 7 napra. Ebbe ugye beleesik a szombat, és vasárnap is. Mivel a pedagógusok nyáron töltik le a szabadságuk egy részét, így rendkívüli munkavégzésnek számít, és gondolom van valami plusz pótlékok erre?!
Előre is köszönöm válaszát!
Tisztelettel!
Hegyaljai

brbandi # 2013.09.26. 16:45

Tisztelt Fórumozók!
A munkáltatóm a határozatlan idejű szerződésemet óraszám csökkentés miatt módosítaná.Ezen módosítás el nem fogadása milyen következményekkel jár?Gondolok itt pl.:felmondásra .Jár-e ilyen esetben végkielégítés,felmondási idő,vagy a szerződés felbontása a munkavállaló miatt következik be és nem lesz jogosult a több havi végkielégítés összegére?
Köszönettel venném a mielőbbi hozzászólásokat!

hegnik # 2013.11.12. 13:16

Tisztelt Jogász Asszony / Úr

Szeretném megtudni, hogy ha én gondozónő vagyok házi segítő szolgálatnál és én megyek a kliensekhez a munkaszerződésemben is benne van, hogy Budapest egész területén, változó munkahelyen de viszont nem közalkalmazott vagyok nem Önkormányzatnál hanem egy alapítványnál dolgozom és a klienseim 4 különböző kerületben laknak akkor nekem elvileg a munkaeszközöm lenne a bérlet és, hogy jogosan mondja az alapítvány, hogy csak adható lenne de nem kötelező.

Előre is köszönöm válaszát.
Üdv.: Hegedűs Annamária

Kicsicsiga # 2013.11.25. 10:42

Kedves Fórumozók!

A munkavállalók vétkes kötelezettségszegéséivel, jogkövetkezményeivel, fegyelmi eljárással kapcsolatban keresek szakirodalmat, folyóiratot....bármit. Segítségeket előre is köszönöm!
E-mail: judit.sz87@gmail.com

Lilikutyi # 2014.01.30. 12:50

Tisztelt Jogász!

Szeretnék egy kérdésemre választ kapni tavaly május óta dolgoztam egy cégnél mint takarító de üzemorvos nem látott, most az a cég megszűnt, most másik neve van ugyanúgy dolgozom tovább mint takarító azóta sem látott üzemorvos és a szabadságomat sem adták ki de ki se fizették, aláírattak velem egy papírt,(mondván ha itt akarok dolgozni) hogy adtak munkaruhát, cipőt stb.., de ez nem történt meg és most azt akarják, hogy menjek el tüdőszűrésre amit nekem kellene kifizetni az ő elmondásuk szerint, és ezt azzal indokolják, hogy ha esetleg én felmondok akkor a következő munkahelyemre is jó lesz a tüdőszűrös papírom, én úgy tudom és eddig még akárhány munkahelyem volt mindig a munkáltató fizette a tüdőszűrőt és az üzemorvost is. Azt szeretném kérdezni, hogy tényleg nekem kell kifizetnem?

mókuscsoki # 2014.03.05. 13:47

Tisztelt Szakjogász!
2013. szeptember 03.-án megszüntette"közös megegyezéssel munkaviszonyomat munkáltatóm, mert ugyanezen munkahelyen más néven megpályáztam munkakörömet (eddig adminisztrátor, most óvodatitkár)09.04-el kineveztek az új munkakörömben. Az idei soros lépésem az új beszámítás miatt elmaradt. A végkielégítéshez történő beszámításom 2013 09.04. Szeretném tudni, hogy jogos és szükséges volt-e a megszüntetés? Elég lett volna egy átsorolás más munkakörbe?
Helyes-e hogy a végkielégítéshez a 2013-as időpont van megadva?
Van-e értelme forszíroznom munkajogásszal ezt a kérdést, vagy netán munkaügyi bíróságra mennem?
Bizonytalan vagyok!
Kérem, ha tud segítsen!

Kovács_Béla_Sándor # 2014.03.05. 15:34

Elég lett volna egy átsorolás más munkakörbe?
Elég. De a közös megegyezés az közös megegyezés. Legközelebb akkor kérdezz, amikor még nem írtál alá.

Helyes-e hogy a végkielégítéshez a 2013-as időpont van megadva?
Nem. De ezt ráérsz akkor felvetni, ha megszűnik a jogviszonyod. Mert ha felveted, akkor lehet, hogy előbb szűnik meg, mint ahogy szeretnéd.

P.Máté # 2014.03.26. 21:35

Jó Napot!

Rehabilitációs ellátásba részesülök (B2-es kategória), mellette egyetemre járok, és szeretnék munkát vállalni.
Azt szeretném kérdezni, hogy milyen munkát vállalhatok, akár diákmunka, vagy normális, és milyen korlátokra kell figyelnem?

Üdvözlettel,
P. Máté

Gáborévije # 2014.04.01. 13:33

Kedves Szakértők!
A férjem a mezőgazdaságban dolgozik, folyamatos műszakú üzem. Az áprilisi munkarendjében 1 db szombatja, és 1 db vasárnapja szabad, úgy jön ki a beosztás. Lehet ilyet?
A másik kérdésem az, hogy ha ő délelőttös napokon reggel 4-től dolgozik, délutános napokon pedig este 10-ig, akkor jár-e neki pótlék, illetve a hétvégi napokra jár-e neki pótlék?
Köszönettel
Éva

Dave88 # 2014.04.07. 21:00

Tisztelt Szakjogász Asszony! Tisztelt Szakjogász Úr!

Érdeklődöm, hogy főállású közalkalmazottként lehetek-e egyéni vállalkozó?

Köszönöm szépen válaszukat!

Üdvözlettel:
Dave88