Fizetés nélküli szabadság


drbjozsef # 2020.02.14. 18:14

wers,

A magyar szabályozás szerint valami okból a gyerekgondozás céljából igénybevett fizetés nélküli szabadság időtartama alatt folyamatosan gyűlik a rendes szabadság, amit rögtön ki is kell egyben adni, amint a dolgozó visszatér a munkába. Ez pont az a rész, amit én is enyhén szólva túlzónak tartok, de ez van.

Kovács_Béla_Sándor # 2020.02.14. 18:27

Egy ideje - kb. 10 éve - ez nem pont így van. Már ami a "folyamatosant" illeti.

drbjozsef # 2020.02.14. 19:13

Igaz, elnézést.
A szülési szabadságra végig (csed, tgyás), míg a fizetés nélküli szabadság első hat hónapjára jár, pótszabadságostól, mindestöl.
Már ha erre gondoltál.

Kovács_Béla_Sándor # 2020.02.14. 19:40

Igen.

wers # 2020.02.17. 06:58

Elnézést, nem teljesen jók a válaszok.

Szerintem ha az anya egészséges és otthon van a babával a munkáltató nem a 128§ alapján hanem a 130§ szerint adja a fizetés nélküli szabadságot.

A 128§ szerint akkor, ha az anya pl. kórházba kerül, és apának kell otthon maradni a babával. (vagy talán még akkor sem)
A lényeges különbség, hogy fizetett szabadság csak a 128§ szerinti első hat hónapja után jár. a 130§ idejére nem.

130. § * A munkavállalónak gyermeke személyes gondozása érdekében - a 128. § (1) és (2) bekezdésében foglaltakon túl - fizetés nélküli szabadság jár a gyermek tizedik életéve betöltéséig a gyermekgondozást segítő ellátás folyósításának tartama alatt.

Szerintem az anyának vagy az apának jár a 128§, ezen túl a másik szülőnek a 130§

(De nem tudom, hogy nekem van-e igazam)

Javítás: nem szünetel a tb. jogosultság a fizetés nélküli szabadság ideje alatt, ha azt a munkáltató a törvény alapján mérlegelés nélkül köteles kiadnia.

wers # 2020.02.17. 07:12

Jajjj, mégsem jó. storno a 130§

Akkor marad a 128§ szerint, és akkor jár fizetett szabi az első hat hónap tartamára.

bm001 # 2020.02.17. 09:03

Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat!

monoszkop # 2020.02.17. 11:47

Javítás: nem szünetel a tb. jogosultság a fizetés nélküli szabadság ideje alatt, ha azt a munkáltató a törvény alapján mérlegelés nélkül köteles kiadnia.

Háát nem egészen:

Tbj. 8. § Szünetel a biztosítás:

  1. a fizetés nélküli szabadság ideje alatt, kivéve, ha

aa) a fizetés nélküli szabadság idejére csecsemőgondozási díj, örökbefogadói díj, gyermekgondozási díj, gyermekgondozást segítő ellátás, gyermekgondozási segély vagy gyermeknevelési támogatás kerül folyósításra.

Főszabály, a fizetés nélküli szabadság ideje alatt szünetel a biztosítás.

Van azonban kivétel. Nem szünetel a biztosítás, ha a fizetés nélküli szabadság ideje alatt TB ellátást kap az igénylő.

Mindebből következik, hogy az apa hiába kér és kap fizetésnélküli szabadságot a gyermek gondozása céljából, ha a tb ellátást az anya veszi igénybe, úgy a Tbj. értelmében szünetel a biztosítása és az Ebtv., valamint a Tbj. értelmében erre az időre eü-i szolgáltatási járulékfizetési kötelezettsége keletkezik.

wers # 2020.02.17. 12:09

köszi monoszkop, és mi van a tartalékos katonai szolgálattal. Mintha akkor sem szünetelne.

wers # 2020.02.17. 12:16

(Van egy olyan érzésem, hogy a törvényalkotó a lenti esetre nem nagyon gondolt. Épp az lenne normális, hogy tb jogviszony maradjon, de szabi ne, ha már úgy alkotta meg hogy az apának is járjon az anya mellett, neki egyéb ellátás nélkül. Magát megkíméli a tb. jogosultságtól, a munkáltató viszont nyögje a szabit, a kieső munkaerő mellett)

monoszkop # 2020.02.18. 10:23

wers 2020.02.17. 13:09

köszi monoszkop, és mi van a tartalékos katonai szolgálattal. Mintha akkor sem szünetelne.

Valóban a Tbj. 8. § taxatív felsorolásában több kivétel is található, azokra azért nem hivatkoztam, mivel a történeti tényállás alapján az nem volt releváns.

Tbj. 8. § Szünetel a biztosítás:

  1. a fizetés nélküli szabadság ideje alatt, kivéve, ha

aa) a fizetés nélküli szabadság idejére csecsemőgondozási díj, örökbefogadói díj, gyermekgondozási díj, gyermekgondozást segítő ellátás, gyermekgondozási segély vagy
gyermeknevelési támogatás kerül folyósításra, vagy

ab) a fizetés nélküli szabadságot tizenkét évesnél fiatalabb beteg gyermek ápolása címén veszik igénybe,

ac) azt önkéntes tartalékos katonai szolgálat teljesítése céljából veszik igénybe.

wers # 2020.02.18. 10:52

monoszkop, ismét köszönöm :)

bm001 # 2020.02.19. 14:45

Köszönöm a kiegészítést.

Anna1978 # 2020.03.16. 16:15

Sziasztok!

A tanácsotok szeretném kérni, mert a korona vírus miatt kialkult helyzetre tekintettel a munkáltató tervezi, hogy fizetésnélküli szabadságra fog küldeni minden dolgozót kb. két hét múlva. Köteles vagyok-e ezt aláírni? Ha jól tudom csak hátrányom származna belőle, mert magam után TB-ét kellene fizetnem erre az időszakra, illetve a nyugdíjszámításba (szolgálati időbe) sem számítana bele.
Van egy autóimmun betegségem, illetve babát várunk párommal.
Gondoltam arra, hogy elmegyek táppénzre, hiszen ezzel a betegséggel, amíg nem lesz vége a járványak, a háziorvosom hónapokig táppénzen tudna tartani.

Mit tanácsoltok?

Köszönöm!

wers # 2020.03.16. 17:12

A munkáltató nem rendelhet el fizetés nélküli szabadságot.

Anna1978 # 2020.03.16. 18:54

Köszönöm! :)

koygavuscmat # 2020.03.16. 22:28

Sziasztok,

mi a teendő akkor, ha az én(munkavállaló) beleegyezése nélkül el lettem küldve fizetés nélküli szabadságra a vírus miatt? Tudok tenni valamit? Jogos ez így?

Köszi!

wers # 2020.03.17. 05:43
https://www.hrportal.hu/hr/koronavirus-
  • hogyan-tarthatjuk-jogszeruen-otthon-a-munkavallalot-20200306.html
wers # 2020.03.17. 05:50

koygavuscmat, Anna1978

Kérjetek írásban tájékoztatást a munkáltatótól, hogy milyen jogcímen mentesültök a munkavégzés alól. Hívjátok fel a figyelmet, hogy fizetés nélküli szabadságot nem kértetek, és abba nem egyeztek bele.

Lenti linkben a lehetőségek. + a munkaidőkeret.

(pl.nálunk ezt módosították, a keretet kitolták év végéig, és nincs napi minimálisan ledolgozandó óraszám.

Vagyis mindenki kapja a fizetését, ha nem jön dolgozni a járvány bármely oka miatt, lesz ideje "ledolgozni"

Anna1978 # 2020.03.17. 09:07

Szia koygavuscmat!

Köszönöm a segítséged! :)

drbjozsef # 2020.03.17. 10:03

Mondjuk ő pont kérdezett, de sebaj.

wers # 2020.03.17. 10:26

:)

Azért hozzá kell tenni, "váratlanul" inkább gyorsan történtek az események, még nem volt ideje felkészülni sem munkáltatónak sem munkavállalónak (törvényhozónak). Majd remélhetően kiforrja magát, és születnek szabályozások is a szálak elvarrásához.

Kovács_Béla_Sándor # 2020.03.17. 10:33

(A munkaidőkeretet "menet közben" nem lehet megváltoztatni.)

wers # 2020.03.17. 11:02

(A munkaidőkeretet "menet közben" nem lehet megváltoztatni.)

:) ezt ugyan nem én fogom a nagyvezírrel közölni :D

wers # 2020.03.17. 11:10

Egyébként valahogy úgy lesz, hogy márc.31-el zárul a jelenlegi keret, a következő dec.31-ig lesz.

A mostani pluszokat kifizetik, a mínuszokat pedig át lehet vinni a következő időszakra. Nincs bevált módszer a havária esetre, ezt sikerült kipréselni egy nap alatt. De ez még március 31-ig is változhat.

( a lényeg az volt, mindenki nyugodjon meg, otthon lehet maradni, nem rúgnak ki senkit, fizetést mindenki kap. Hogy hogyan bótoljuk le..... kiderül)