Fizetés nélküli szabadság


Blito3 # 2013.01.29. 19:26

Tisztelt Válaszadó!
Mint hiv. katona fizetés nélküli szabadságot kaptam azért, hogy a Külügyminisztérium állományában munkaszerződéssel foglalkoztathassanak külföldi kiküldetés céljából. Ez meg is történt. A kérdésem az, hogy törvényes-e így ez, az egyik közszolg. fizetés nélkülit ad, míg a másik közszolg. alkalmaz.
Válaszát köszönöm!

Rary # 2013.02.01. 04:04

Kerem a Tisztelt Forumozokat, hogy aki tud, valaszoljon! Kozalkalmazott vagyok es keresemre egyeb(nem gyes, nem betegapolas,nem lakasepites) okbol kertem es kaptam 1 ev fizetes nelkuli szabadsagot. Koteles-e ilyen esetben a munkaltato valoban visszavenni az 1 ev letelte utan, illetve kell-e nekem irasban jelezni, hogy munkaba allok. Ha igen, mennyi idovel elotte? Milyen formatumban szamit hivatalosnak a kerelem a munkaltato fele, lehet-e email,vagy szkennelt level? Elore is koszonom a segitseget!

Évipeti # 2013.02.01. 08:48

Kedves Fórumozók!
Kérdésem az lenne, hogy fizetetlen szabadság alatt igényelhetek-e ápolási díjat beteg gyermekem gondozására? Lejárt a hosszabbított gyesem(10 év), és most a legújabb Mtk. szerint még két év fizetetlen szabit lehet igényelni a munkáltatótól.
Ezt szeretném igénybe venni.
Köszönöm a választ!!

premierpizza # 2013.04.04. 15:49

Sziasztok, az alábbiakra szeretnék választ kapni:)
Jelenleg főállásban vagyok, de van másodállásom is. A cég hamarosan megszűnik, de előtte fizetésnélküli szabadságon leszek. Tehát a kérdésem, hogy fizetésnélküli szabadság alatt másodállás lehet? Illetve ki és mennyi TB-t fizet?
Köszönöm a segítséget!

ikaljan # 2013.05.29. 09:16

Üdvözlet
Lenne egy kérdésem.

Egy több éve nálunk dolgozó kollegánk egy másik (nonprofit) intézménynél egy elnyert pályázat után egy évre szóló, heti negyven órás megbízást kapott a projekt szakmai menedzselésére, de csökkentett időben továbbra is dolgozna nálunk, az egy év letelte után pedig újra teljes munkaidőben visszajönne.

A kérdésem, hogy a hatályos jogszabályok lehetővé teszik e, hogy a munkatárs a munkaszerződés módosítása nélkül a munkáltató engedélyével heti négy napban fizetés nélküli szabadságot vegyen ki, a fentmaradó időben pedig továbbra is nálunk dolgozzon.

Ha ez lehetséges, ez milyen módon befolyásolja a járulékfizetési kötelezettségünket, illetve a statisztikai létszámban való kimutatást.
(ez utóbbi azért lényeges számunkra, mert egy pályázat kapcsán létszámtartást vállaltunk.)

Ákos25 # 2015.08.20. 15:00

Kedves szakértők! Gyermek után járó fizetés nélküli szabadság alatt lehet a munkavállalónak másodállása?

Kovács_Béla_Sándor # 2015.08.20. 18:54

Vitatott. Szerintem csak a munkáltató hozzájárulásával.

OlléLászló # 2015.08.23. 15:40

TF!

Feleségem középiskolai tanár. Pár nap fizetés nélküli szabadságot venne igénybe gyermekfelügyeleti célból. A hozzátartozó kérelmet milyen határidővel a kért szabadság megkezdése előtt kell benyúlytani a munkáltató felé?

Köszönettel!

efi99 # 2015.08.23. 19:48

"benyúlytani"
Lyézus Mária !

Sandra01 # 2015.08.26. 18:56

Tisztelt "Válaszadók"!
Érdeklődni szeretnék, hogy 3 hónap fizetés nélküli szabadság miatt hány nap szabadságot vehetnek el tőlem?
25 nap szabadságom van, +2 nap ami gyermek után jár.
Köszönöm a válaszokat!

Kovács_Béla_Sándor # 2015.09.03. 09:12

Ki kérdezi, hogy elég-e a szóbeli bejelentés? És ő hogy akarja: elég legyen?

A másik kérdés kissé nehezen értelmezhető: kinek és miről kellene értesítenie a másik munkavállalót?

Kovács_Béla_Sándor # 2015.09.03. 13:55
  1. Azt kérdeztem, ki kérdezi, nem azt, hogy mit kérdez. (Azt értettem elsőre is.) Egyébként a törvény szerint kell.
  2. Természetesen a munkáltatónak közölnie kell a határozott idejű munkaviszonyban álló munkavállalóval, hogy adott dátummal a munkaviszonya - a határozott idő letelte folytán - megszűnik. Különben honnan értesülne róla szegény?
Rain72 # 2016.07.25. 14:15

Tisztelt Jogi Forum!

Azt szeretném kérdezni ,hogy a fizetetlen szabadság időtartama alatt más munkáltatónál vállalhatok-e ideiglenes bejelentéssel pár napos munkát?
Válaszukat előre is köszönöm!

pazs # 2016.07.25. 14:17

Attól függ, milyen okból vagy fizetés nélküli szabadságon, de minden valószínűség szerint csak a jelenlegi munkáltatód (akitől a fizetés nélküli szabadságod miatt vagy most távol) tudtával vagy engedélyével.

Rain72 # 2016.07.25. 15:32

Azért vagyok fizetetlenen mert a munkáltató az elkövetkezö időszakban,szeptemberig elöreláthatólag nem tud megfelelő mennyiségü munkát biztositani.Lehetöségem nyilna ez idöszak alatt heti 2-3nap munkára.Viszont csak azokra a napokra jelentene be amikor ténylegesen dolgozom neki.Ezért próbálok utánna járni hogy ez igy törvényes-e.

Kovács_Béla_Sándor # 2016.07.25. 16:05

Azért nem kell fizetés nélküli szabadságra menned. Jár az állásidőre a távolléti díjad.

Rain72 # 2016.07.25. 16:57

Sajnos nem,ennél a cégnél még a szabadságot sem fizetik:(

Kovács_Béla_Sándor # 2016.07.25. 19:28

Ez nem kívánságműsor, a kutya nem kérdni, hogy szeretnének-e fizetni. Jár, és kész. Persze, csak akkor, ha nem egyezel bele a fizetés nélküli szabadságba.

Rain72 # 2016.07.25. 20:50

Tudom hogy nem kivánság müsor de mégsem fizetik.Akinek nem tetszik lehet lépni a mottojuk.

Kovács_Béla_Sándor # 2016.07.26. 05:42

Arra van az állam a maga kényszerapparátusával: bíróság, végrehajtó.

Rain72 # 2016.07.26. 15:51

Én értem,meg tudom hogy igazam is lenne.....de a nemzetközi furgonozás szegmensben nem találni itthon olyan céget aki fizetné a szabadságot.

Kovács_Béla_Sándor # 2016.07.26. 18:23

Ez hülyeség, az első munkaügyi ellenőrzéskor kiderül, és combos bírságot kell fizetni miatta. Persze, ha aláírod a hamis okiratot arról, hogy kiadták a szabadságodat, magadra vess.

efi99 # 2016.07.26. 19:25

Ha nem fizetik a szabadságot sem, mi a fenét problémázol azon, hogy tetszik-e nekik, hogy fizetés nélküli alatt másnak melózol ?
A céget meg fel kell nyomni. Akár névtelenül. Akár a többit is.

kérdező49 # 2017.03.18. 08:37

Tisztelt Fórumozók!
Segítséget szeretnék kérni a következő problémával kapcsolatban. Kislányom betegsége esetén 14 nap táppénz jár egy évre. Ezt a keretet sajnos már kimerítettük, így mikor legközelebb beteg lett, szerettem volna fizetés nélküli szabadságot kérni. Munkáltatóm azt mondta, hogy ilyen esetben nem adható. Megnéztem a Munka Törvénykönyvét, ahol valóban csak az esetek szerepelnek, amikor a munkáltatónak mérlegelés nélkül ki kell adnia a fizetés nélküli szabadságot. Viszont nagyon sok oldalon, ahol a fizetés nélküli szabadságról van szó, azt írják, hogy a munkavállaló kérhet fizetés nélküli szabadságot, a munkáltató pedig eldönti, hogy megadja-e vagy sem. Van-e rendelet, ahol ez le van írva? Előre is köszönöm a segítséget.

Kovács_Béla_Sándor # 2017.03.18. 08:46

Eldöntötte.