fenyegetés, zaklatás


Szomorú örökös # 2021.02.04. 16:14

kisse9641

IP címet vagy ilyesmit néz ilyenkor a rendőrség?

Ha kellően komolyan veszik az ügyet, akkor határozottan igen!

Szomorú örökös # 2021.02.04. 19:09

kisse9641

Január elején jelentették és azóta sem kaptak semmilyen értesítés!

Az nem jelenti, hogy nem foglalkoznak vele. Ha hivatalos feljelentés történt, akkor hivatalos lezárást kell róla kapnia a sértettnek. Ha ez még nem történt meg, akkor folyhat háttérmunka, de szerintem sincs félnivalód.

Viszont ha komolyan veszik a történetet, akkor bizony lenyomozzák az IP cím alapján is az elkövetőt és te még csak észre se fogod venni. Sőt a FB is részese lehet a nyomozásnak, ha a helyzet úgy kívánja. Személyes tapasztalat, hogy konkrét ügyben hogy bizony megtalálják az elkövetőt, ha akarják. Márpedig akkor már nehéz lesz letagadni bármit is. Szóval csak óvatosan, bármit is teszel.

kisse9641 # 2021.02.05. 05:38

Örülnék ha nem kezdődne el az adok kapok, meg a sárdobálás!

Én csak arra voltam kíváncsi hogy a fejemet veszi-e a rendőrség, ha kiderul egyáltalán hogy én voltam, pár üzenet miatt, amiben mellesleg semmi valótlant nem állítottam?
Kiderul-e? Lecsuknak-e?

Az FBI elég erős túlzásnak tartom bevonni amiatt hogy x megcsalta y-t! Remélem azért ennél komolyabb dolgokkal foglalkoznak, mert bőven lenne mivel!

kisse9641 # 2021.02.05. 06:24

Bocsánat! Nem vagyok FB jártas, így nem tudtam mire gondolsz!

Nem tavaly január, ez év január elején történt a feljelentés! És azt mondták neki a rendőrségen, hogy nagy valoszinuseggel nem lesz belőle semmi!
De szeretnék alaposan utána járni, nehogy aztán meglepodjek!

wers # 2021.02.05. 06:32

És azt mondták neki a rendőrségen, hogy nagy valoszinuseggel nem lesz belőle semmi!

Ezt a választ kaptad itt is elsőre KBS-től. Azután még párszor másoktól.

De szeretnék alaposan utána járni, nehogy aztán meglepodjek!

Itt? Itt csak jósolni és találgatni tudunk. Felesleges erről többet szaporítani a szót.

Szomorú örökös # 2021.02.05. 06:43

kisse9641

Nem tavaly január, ez év január elején történt a feljelentés!

Huhh, tényleg, már február van, fel sem tűnt, hogy elszaladt egy hónap. :-)

És azt mondták neki a rendőrségen, hogy nagy valoszinuseggel nem lesz belőle semmi!

Te mindezt honnan tudod? De a próféta szóljon a rendőrből, aki ezt mondta!

kisse9641 # 2021.02.05. 06:49

Korábban leirtam hogy a barátnőmnek írtam ezeket az üzeneteket, hogy felnyissam a szemét! Ő mondta el hogy mit mondtak nekik a rendőrségen!
Szinte naponta beszélünk egymással, így azt is tőle tudom hogy nem kaptak meg értesítést!

Bocsánat hogy ennyit írok, de gondolom ha más lenne ebben a cipőben akkor ő is aggódna!

De köszönöm mindenkinek a segítséget!

drbjozsef # 2021.02.05. 08:29

kisse9641

Nem, nem ezt írtad, hanem ez :

Egyik jó ismerősömnek küldtem 1 hónap alatt 3-4 smst, melyben fel akartam nyitni a szemét hogy a párja megcsalja

Amiből előbb 8 lett, majd sms/chat üzenetváltások is.

Szóval takonyból nem lehet várat építeni.

Ennyiből ha jól értelek, a barátnődnek és magadnak írtad meg, hogy te megcsalod őt, és vitatkoztál is magaddal?

kisse9641 # 2021.02.05. 09:19

Ezt irtam:

Egyik jó ismerősömnek küldtem 1 hónap alatt 3-4 smst, melyben fel akartam nyitni a szemét hogy a párja megcsalja,illetve a férfinek is 2-3 üzenetet hogy tudással vele hogy ki fog derülni a csalfasaga! Mindezt névtelenül tettem, ismeretlen számról! Nem fenyegette őket, semmi sertot nem írtam nekik!

De miután reagáltak páran és kérdeztek is, kifejtettem jobban a dolgot és azt is megneztem pontosan hány üzenet ment el a párnak!

kisse9641 # 2021.02.05. 11:24

Köszönöm a hozzaszolasokat és a segítséget!

Szerintem itt le is zárom a témát, mert lassan egymásnak estek!

A lényeg hogy szinte biztos hogy nem kell aggódnom! És ennek örülök!

Megegyszer köszönök mindent!

tmisi024 # 2021.03.01. 18:03

Sziasztok! Nyertem egy árverési licitet még 20 nap mire jogerőre emelkedik és cigányok lakják ugye akik állandóan fenyegetnek a szokásos meghalsz stb szöveggel, de ezt már jeleztem a végrehajtónak. Olyan kérdésem lenne, hogy aki jártasabb nálam ilyen téren mit szokott csinálni vagy hogy oldja meg az ilyet. Oda szeretnék költözni míg felújítom, de csak addig. Amugy normálisabb fél cigányokra kell gondolni csak állitolag a barátok rokonok ahogy ők fogalmaztak kannibál cigányok. Remélem nem off topik, előre is köszönöm a válaszokat